Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Reitingai

Tarptautiniame universitetų reitinge „2017–2018 QS World University Rankings“ VGTU užima 551–600 vietą bei patenka tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų. 2017 m. „QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia“ reitinge VGTU užima 41 vietą ir yra Lietuvos techninių universitetų lyderis. 
 
2017 m. pavasarį paaiškėjo tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings by Subject 2017“, vertinančio aukštąsias mokyklas pagal skirtingas mokslo ir studijų kryptis, rezultatai. Šiemet juose reitinguoti tik trys Lietuvos universitetai.
 
Lietuvos universitetai šiemet įvertinti 6-iose kryptyse, Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – vienintelis Lietuvos universitetas reitinguotas net 4 iš jų.
 
Kaip ir praėjusiais metais, šiemet pasauliniame reitinge VGTU statybos inžinerijos ir statinių konstrukcijų (Engineering – Civil & Structural) kryptyse užima 101–150 vietą. VGTU yra vienintelis Baltijos šalių universitetas pasiekęs tokį aukštą reitingą statybos inžinerijos moksluose. 101–150 vietoje tarp visų universitetų VGTU yra ir architektūros bei urbanistikos (Architecture / Built Environment ) kryptyje. Šis universitetas taip pat reitinguotas Verslo ir vadybos studijų (Business & Management Studies) kryptyje bei užima 201–250 vietą, o Ekonomikos ir ekonometrijos (Economics & Econometrics) kryptyse – 301–350 vietą tarp pasaulio universitetų.
 
Šie pasiekimai – aukščiausi Lietuvoje. 
 
 
Šiais metais reitinge „QS World University Rankings by Subject 2017“ buvo vertinamos 43 studijų kryptys. Iš viso įvertinti 4438 universitetai, tačiau reitinguotos buvo tik 1117 aukštojo mokslo institucijų. Jos buvo vertinamos pagal reputaciją tarp akademikų, reputaciją tarp darbdavių bei pagal publikacijų citavimo rodiklius.
 
„QS World University Rankings by Subject“ reitingas, priešingai nei kai kurie kiti, neatsižvelgia į pačių aukštųjų mokyklų teikiamus duomenis, naudoja tik išorinius šaltinius ir mokslinių publikacijų duomenų bazes.
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė