Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Naujienos

Popiežiui dovanota nanoprakartėlė – tik pradžia: kuria virtualų Vilnių Popiežiui dovanota nanoprakartėlė – tik pradžia: kuria virtualų Vilnių 2018-01-19 Žinia apie Popiežiui dovanotą lietuvių mokslininkų sukurtą ląstelės dydžio nanoprakartėlę apskriejo visą pasaulį, bet prisidėjusieji prie šio darbo nemiega ant laurų.
Mano kūrybos filosofija – perteikti tai, kas neapčiuopiama ir plika akimi neregima Mano kūrybos filosofija – perteikti tai, kas neapčiuopiama ir plika akimi neregima 2018-01-19 Kviečiame paskaityti VGTU KIF Pramogų industrijų katedros vedėjo doc. dr. Remigijaus Venckaus parengtą straipsnį-interviu su VGTU docente tapytoja Meda Norbutaite. 
VGTU studentų tiriamuosius darbus įgyvendina didžiausi pasaulio puslaidininkių gamintojai VGTU studentų tiriamuosius darbus įgyvendina didžiausi pasaulio puslaidininkių gamintojai 2018-01-18 Nuo 2012 m. VGTU Elektronikos fakultetas priklauso prestižinei MOSIS universitetinių mokymų ir tyrimų programai, kurią kuruoja Pietų Kalifornijos universiteto Informacijos mokslų institutas.
VGTU bendradarbiaus su „Ellex Valiunas“ kuriant savivaldžių transporto priemonių įstatyminę bazę VGTU bendradarbiaus su „Ellex Valiunas“ kuriant savivaldžių transporto priemonių įstatyminę bazę 2018-01-18 Susidomėjimas bepiločiais orlaiviais, savivaldžiais automobiliais bei jų teikiamomis galimybėmis nuolat auga. Šių sričių teisinis reglamentavimas dar tik kuriamas ir tvirtinamas.
Makaronų tiltai 2018 – kad negriūtų tikri tiltai, siūlo tobulėti juos statant iš makaronų Makaronų tiltai 2018 – kad negriūtų tikri tiltai, siūlo tobulėti juos statant iš makaronų 2018-01-18 Tiltus veikia vėjas, krituliai, transporto srautai, laikui bėgant atsirandančios rūdys, mikro įtrukimai ir daugelis kitų veiksnių.
VGTU lankėsi Lietuvos automobilių sąjungos atstovai VGTU lankėsi Lietuvos automobilių sąjungos atstovai 2018-01-17 LAS prezidiumo narys Šarūnas Jankauskas kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos projektų valdymo skyriaus vyriausiąja specialiste Renata Žaliauskaite, lankėsi VGTU.
VGTU studentei – Vilniaus sporto apdovanojimų Metų proveržio titulas VGTU studentei – Vilniaus sporto apdovanojimų Metų proveržio titulas 2018-01-17 Sostinės rotušėje už 2017 metų darbus ir pasiekimus pagerbti sporto bendruomenė atstovai, jiems įteikti Vilniaus miesto sporto apdovanojimai.
VGTU plėtos netechnologines inovacijas savininkų valdomoms MVĮ VGTU plėtos netechnologines inovacijas savininkų valdomoms MVĮ 2018-01-16 VGTU VVF Dinamiškosios vadybos institutas įgyvendina INTERREG Baltic Sea Region programos finansuojamą projektą „SNOwMAN“.
Robertas Dargis: „Gyvename laikais, kai pokyčių galimybes riboja tik mūsų fantazija“ Robertas Dargis: „Gyvename laikais, kai pokyčių galimybes riboja tik mūsų fantazija“ 2018-01-15 Kiekvienas, turintis rankoje išmanųjį telefoną, yra ketvirtosios pramonės revoliucijos dalyvis, nors pats to garsiai ir neįvardija. Paradoksalu tik tai, kad kuo sparčiau tobulėja technologijos, tuo svarbiau žmogui grįžti prie savo ištakų: emocijų, kūrybos, bendrystės ir santykio su kitais. Tai – mūsų vertės matas ir sąlyga, leisianti adaptuotis prie vykstančių pokyčių. Apie revoliucijas, buvusias ir esamas, ir žmogaus vietą jose kalbamės su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) alumnu Robertu Dargiu.
VGTU ITSC primena – yra greitesnis būdas gauti reikiamą informaciją VGTU ITSC primena – yra greitesnis būdas gauti reikiamą informaciją 2018-01-15 Stengiantis palengvinti bei pagreitinti informacijos prieinamumą VGTU buvo pradėta vystyti duomenų saugyklų technologija, o Business Intelligence (BI) pagrindu kuriami vadinamieji „duomenų kubai“.
VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose 2018-01-14 Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) sausio–vasario mėnesiais dalyvaus aukštųjų mokyklų ir studijų parodose Kaune bei Vilniuje.
Apie gyvenimus keičiančią muziką – su R. Viskantaite Apie gyvenimus keičiančią muziką – su R. Viskantaite 2018-01-12 „Mintys apie muziką, naujų kūrinių interpretaciją nepaleidžia net užvėrus darbo duris – chorvedžiai nuo to neturi nei atostogų, nei kartais ir naktų“, – neslepia Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) akademinio choro „Gabija“ meno vadovė Rasa Viskantaitė. Jau 22 metus šiuo kolektyvu gyvenanti moteris, kadaise perėmusi atsakingas pareigas iš Anapilin iškeliavusio tėčio Felikso Viskanto, neabejoja muzikos galia jaudinti, įkvėpti žmones ir… net keisti jų gyvenimus! Su R. Viskantaite kalbamės apie „Gabiją“ ir įvairias patirtis, reikšmes ir jausmus, slypinčius po šiuo pavadinimu.
 
Visi kartu paminėkime sausio 13 d. – įsisekime neužmirštuoles Visi kartu paminėkime sausio 13 d. – įsisekime neužmirštuoles 2018-01-12 Visi kartu paminėkime sausio 13 d. – įsisekime neužmirštuoles.
 
VGTU studento įspūdžiai NASA: Lietuva yra žinoma pasaulyje dėl mažųjų palydovų VGTU studento įspūdžiai NASA: Lietuva yra žinoma pasaulyje dėl mažųjų palydovų 2018-01-11 Narūnas Kapočius, VGTU Telekomunikacijų inžinerijos 4 kurso studentas nesenai atliko stažuotę NASA Ames tyrimų centre, dalinasi įspūdžiais ir rezultatais, kuriuos pavyko pasiekti.
VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus 2018-01-10 VGTU bendradarbiaudamas su VGTU inžinerijos licėjumi šį semestrą pirmą kartą organizavo projektavimo pamokas 12 klasės mokiniams.
1 2 3 ... 93
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė