Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Naujienos

Mobiliųjų telefonų pinklės: vartotojų įtraukimas ir kaip to išvengti Mobiliųjų telefonų pinklės: vartotojų įtraukimas ir kaip to išvengti 2017-09-22
Pagrindinė mobiliųjų telefonų programėlių funkcija – padėti žmogui. Tačiau kūrėjams ne mažiau rūpi ir jų generuojamas pelnas, kurį galima auginti kuo ilgiau išlaikant vartotojus programėlėje arba priverčiant juos nuolat sugrįžti. Daugiausia mobiliųjų telefonų naudotojų laiko pareikalauja socialinių tinklų programėlės ir žaidimai. Kokias gudrybes taiko kūrėjai ir kaip jų galima išvengti, pasakoja VGTU Elektroninių sistemų katedros lektorė Dovilė Kurpytė.
Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!“ Veiklą pradeda nemokamos psichologinės pagalbos projektas „Tu – ne vienas!“ 2017-09-22
Žymus Berlyno architektas – apie viešąsias erdves, neteisingus draudimus ir „tapimą” benamiu Žymus Berlyno architektas – apie viešąsias erdves, neteisingus draudimus ir „tapimą” benamiu 2017-09-21
Koks yra individų ir bendruomenės santykis? Kaip architektūra veikia bendruomenes ir atvirkščiai? Kaip būtų galima pagerinti šią sąveiką? Į tokius klausimus bandė atsakyti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) trečio kurso architektūros studentai, dalyvavę penktadienį pasibaigusiose architektūros dirbtuvėse „ME, YOU AND US“. Vienas iš jų kuratorių – lietuviškų šaknų turintis žymus Berlyno architektas Slavis Poczebutas, nevengiantis ne tik dalintis savo didele patirtimi su studentais, tačiau ir turintis sveikai kritišką požiūrį į aplinkui vykstančius reiškinius. Draudimas vartoti alkoholį viešose vietose, komerciniai bei politiniai interesai, atstumtos socialinės grupės – visa tai sulaukia ketvirtą kartą VGTU viešinčio architekto kritikos strėlių. Su S. Poczebutu kalbamės apie įvykusias dirbtuves, viešąsias erdves, bendruomenes, architektūros vaidmenį visuomenėje bei... „tapimą” benamiu.
PINO atstovės vieši VGTU PINO atstovės vieši VGTU 2017-09-21
Rugsėjo 20-21 dienomis Lietuvoje vieši Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Žmogiškųjų išteklių departamento vadovė Cornelia Moussa ir šio departamento Žmogiškųjų išteklių planavimo skyriaus atstovė Svenja Pryce.
Prasideda paraiškų teikimas Erasmus+ studijoms 2017–2018 m. m. pavasario semestrui Prasideda paraiškų teikimas Erasmus+ studijoms 2017–2018 m. m. pavasario semestrui 2017-09-21
Prasideda atranka Erasmus+ studijoms 2017–2018 m. m. pavasario semestrui.
Švęskime Europos kalbų dieną VGTU! Švęskime Europos kalbų dieną VGTU! 2017-09-20
„Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios”, – kadaise rašė Johanas Volfgangas Gėtė.
Atidaroma paroda „Lietuva Čekijos menininkų darbuose“ Atidaroma paroda „Lietuva Čekijos menininkų darbuose“ 2017-09-19
Čekijos Respublikos ambasada Lietuvos Respublikoje, Lietuvos Čekijos draugija. Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) Biblioteka maloniai kviečia Jus į  parodos Lietuva Čekijos menininkų darbuose“ atidarymą.
VGTU Mechanikos fakultete – nauja laisvalaikio erdvė studentams VGTU Mechanikos fakultete – nauja laisvalaikio erdvė studentams 2017-09-18
VVF kviečia: atvira VĮ „Lietuvos oro uostai“ vykdomojo direktoriaus paskaita VVF kviečia: atvira VĮ „Lietuvos oro uostai“ vykdomojo direktoriaus paskaita 2017-09-18
Rugsėjo 25 d.VĮ „Lietuvos oro uostai“ vykdomasis direktorius Donatas Voveris skaitys paskaitą VGTU.
Uždarytos architektūros dirbtuvės „ME, YOU AND US“ Uždarytos architektūros dirbtuvės „ME, YOU AND US“ 2017-09-15
Penktadienį baigiamuoju renginiu po Žirmūnų tiltu 18 valandą uždarytos dvi savaites trukusios Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) architektūros dirbtuvės „ME, YOU AND US“.
VGTU Startuolių kūrimas ir Ilja Laurs: ledai pralaužti! VGTU Startuolių kūrimas ir Ilja Laurs: ledai pralaužti! 2017-09-15
Rugsėjo 14 d.. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko atvira paskaita apie startuolių kūrimą.
Unikalu: Vilnius persikels į virtualią realybę Unikalu: Vilnius persikels į virtualią realybę 2017-09-15
Planetariumas, prekybos centras „Europa“ ar Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras – ar įsivaizduojate šiuos ir daugelį kitų Vilniaus objektų virtualioje erdvėje? Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentai kartu su Kelno medijų menų akademijos studentais metų pradžioje išsikėlė ambicingą tikslą – naudojant 3D lazerinio skenavimo technologijas, perkelti sostinės objektus į virtualią erdvę.
Absolventų įsidarbinimas – ir aukštųjų mokyklų rūpestis Absolventų įsidarbinimas – ir aukštųjų mokyklų rūpestis 2017-09-14
Kalbant apie universitetus, jų studijų kokybę, mokslinius pasiekimus bei tarptautiškumą dažnai nepelnytai mažai dėmesio skiriama absolventų įsidarbinimo rodikliams.
Nepraleiskite: atvira I. Laurs paskaita apie startuolių kūrimą Nepraleiskite: atvira I. Laurs paskaita apie startuolių kūrimą 2017-09-12
VGTU vyks atvira paskaita apie startuolių kūrimą. Ją ves vienas žymiausių Lietuvos investuotojų ir verslininkų Ilja Laurs.
Vilniaus maratono moksleivių ir studentų bėgime triumfavo VGTU Vilniaus maratono moksleivių ir studentų bėgime triumfavo VGTU 2017-09-11
​​​​​„Danske Bank Vilniaus maratono“ moksleivių ir studentų bėgime trečius metus iš eilės triumfavo VGTU studentai.
1 2 3 ... 84
    • Vaiva Norkevičiūtė