Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Darbo skelbimai

Produkto vadovo/-ės

UAB „Fima“

Darbo aprašymas:
▪ Šiuo metu ieškome ambicingo ir perspektyvaus komandos nario, kuris savo ateitį sieja su kompiuterinių tinklų sprendimais.
▪ Mūsų naujasis kolega bus atsakingas ir tobulins savo įgūdžius šiose srityse:
▪ Aktyvus domėjimasis kompiuterinių tinklų produktais; sprendimų tendencijomis ir naujovėmis;
▪ Kompiuterinių tinklų sprendimų diegimas, konfigūravimas, integravimas su kitomis sistemomis, gedimų šalinimas ir jų prevencija;
▪ Bendradarbiavimas su gamintojais ir partneriais.

Reikalavimai:
▪ Aukštasis universitetinis išsilavinimas IT, telekomunikacijų, elektronikos arba panašioje srityje (gali būti paskutinių kursų studentas);
▪ Domėjimasis ir noras tobulėti kompiuterinių tinklų srityje;
▪ Anglų kalbos žinios;
▪ Savarankiškumas, orientacija į rezultatą, imlumas naujovėms, iniciatyvumas.

Naudingi įgūdžiai:
▪ Cisco produktų ir sprendimų išmanymas.

Mes siūlome:
▪ Visas galimybes tapti savo srities ekspertu;
▪ Dalyvauti dideliuose ir reikšminguose projektuose;
▪ Veiklą, pasižyminčia užduočių įvairove, iššūkiais ir nestandartiniais sprendimais;
▪ Mokymus ir kursus, padedančius gilintis profesines žinias;
▪ Konkurencingą atlyginimą ir papildomas naudas;
▪ Betarpišką bendravimo kultūrą, aktyvius kolegas ir turiningą laisvalaikį nedarbo metu.

Papildoma informacija:
Jūsų CV lauksime el. paštu atrankos@fima.lt.

Kontaktinis asmuo:
Neringa Kasparavičienė, personalo vadybininkė
Tel. (8 5) 2113493
El.paštas: atrankos@fima.lt Pasiūlymas galioja iki: 2017-07-22
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaidotas Barzdėnas
    • Aurimas Gedminas
    • Dovilė Kurpytė
    • Šarūnas Paulikas
    • Rūta Bernotaitė