Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Elektronikos fakultetas Studijos Praktikos / darbo pasiūlymai ELEKTROTECHNIKOS IR SILPNŲ SROVIŲ PROJEKTŲ TECHNIKAS (-Ė)

Darbo skelbimai

ELEKTROTECHNIKOS IR SILPNŲ SROVIŲ PROJEKTŲ TECHNIKAS (-Ė)

UAB “Baltic Engineers”

Pažangi nepriklausoma inžinerinė įmonė UAB „Baltic Engineers“ (www.balticengineers.com) siūlo techniko (-ės) darbą kartu su patyrusiais specialistais rengiant 0,4 kV sistemų, apšvietimo, signalizacijos, ryšių, pastato valdymo sistemų ir kitų elektrotechninių dalių pastatų vidaus ir lauko tinklų projektus. Tai galimybė dalyvauti komandiniame darbe sukuriant įvairų paskirčių naujos statybos projektus, įgauti puikios patirties įgyvendinant šiuolaikiškus inžinerinius sprendinius, bendradarbiauti su tarptautiniais projektuotojais įgyvendinant projektus Lietuvoje, Latvijoje ir kitose Šiaurės šalyse.

Darbo aprašymas:
  • Vykdyti sprendinių atlikimą (atvaizdavimą trimatėje erdvėje – Revit platformoje);
  • braižyti projekto pirmines koncepcijas bei schemas (AutoCAD platformoje);
  • atlikti nesudėtingus projektinius skaičiavimus;
  • teikti pagalbą ruošiant projekto bylas;
  • kitos visapusiškos inžinerinės pagalbos teikimas projekto dalies vadovui.
Reikalavimai:
  • Elektrotechninis inžinerinis išsilavinimas, gali būti paskutinių kursų studentas;
  • žingeidumas, novatoriškumas;
  • orientuotas į galutinį rezultatą;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai vykdyti pavestus darbus;
  • darbas su REVIT ir AutoCAD programomis;
  • anglų k. žinios.
Privalumai:
  • Turima profesinė patirtis rengiant projektus;
  • 3D projektų kūrimas (REVIT programa).
Mes siūlome:
Siūlome geras darbo sąlygas, įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje, energingoje ir draugiškoje komandoje, profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę. Yra galimybė dirbti dalį laiko ir lanksčiu grafiku.

Norinčius dalyvauti atrankoje prašome savo gyvenimo ir profesinės patirties aprašymą (CV) siųsti elektroninio pašto adresu info@balticengineers.com su pozicijos nuoroda „Elektrotechnikos ir silpnų srovių projektų technikas (-ė)“ iki 2017 m. gegužės 29 d.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik į antrą atrankos etapą atrinktus kandidatus.

El.paštas: info@balticengineers.com Pasiūlymas galioja iki: 2017-05-29
Telefonas: +370 5 2334112
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaidotas Barzdėnas
    • Aurimas Gedminas
    • Dovilė Kurpytė
    • Šarūnas Paulikas
    • Rūta Bernotaitė