Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Aktualiausia informacija

Katedros darbuotojų užsiėmimų tvarkaraštis

Egzaminų perlaikymo tvarkaraštis

Skelbiamas 2017 metų pavasario sesijos IV-o k. Elektroninių sistemų katedros pakartotinio egzaminų perlaikymo grafikas. Norint perlaikyti egzaminą šiomis datomis-būtina užsiregistruoti katedroje. Laikymas su komisija reikalingas leidimas iš dekanato. 
 
ĮSIMINTINOS AKIMIRKOS
Bakalauro baigiamojo darbo užsakymas
Jei turite idėjų ir galimybių jų įgyvendinimą paremti, pvz., sudarant sąlygas studentams atlikti gamybinę praktiką, pasinaudoti įmonės infrastruktūra (atliekant maketavimą ar tyrimą) arba tiesiog paremiant elektronikos elementais ir medžiagomis, kviečiame registruoti Bakalauro baigiamojo darbo užsakymą.
Apie mus rašo

D. NAVAKAUSKAS: „DRĮSTU SAVE VADINTI MOKSLO POLITIKU“

Mintimis valdomi kompiuteriai, jutiminių sistemų manipuliatoriai – artėja laikas, kai šios naujovės taps mūsų gyvenimo kasdienybe. Tai jau nebe svajonės, o pastarųjų metų mokslo laimėjimai, kurie, pasak intelektualiųjų sistemų kūrėjų, paveiks daugelį gyvenimo sričių.
 
Apie aukštąsias technologijas, mokslininko kelią ir dar daug ką – pokalbis su VGTU Elektronikos fakulteto profesoriumi Daliumi Navakausku.
 

ILGI DARBO DEŠIMTMEČIAI UNIVERSITETE: GALIMA MOKYTIS TIK IŠ SAVO KLAIDŲ

Praėjusio amžiaus viduryje – kaip keistai tai skambėtų – VGTU profesoriai emeritai kūrė techniškąjį universitetą. Gynėsi disertacijas, rašė vadovėlius, skaitė paskaitas, kai dabartinė studentų karta dar nebuvo gimusi. Ilgi darbo dešimtmečiai universitete. Santvarkų pokyčiai, technologinė evoliucija, ilgo kūrybinio darbo devalvacija. Turbūt neišvengimas ir deja vu fenomenas. Paklausti, ar yra dalykų, kurie sukelia šypseną, nors mes, jaunoji karta, interpretuojame labai rimtai, profesoriai emeritai vieningai tyli...
 
 

A. UŠINSKAS: „MANE STEBINA, KOKS YRA TRAPUS PASAULIS IR JO GROŽIO SAMPRATA“

„Mane stebina, koks yra trapus pasaulis ir jo grožio samprata“, – kalba vienas iš perspektyvių ir produktyvių VGTU Elektronikos fakulteto Elektroninių sistemų katedros dėstančių mokslininkų docentas daktaras Andrius Ušinskas, besidomintis kompiuterinės regos ir medicinoje taikomo vaizdų apdorojimo tyrimais. Prieš porą metų vadovavo tarptautiniam projektui, kurio tyrimai buvo susiję su žmogaus galvos kraujagyslių aneurizmos angiogramose matomų vaizdų analize.
 
 
Mes žiniasklaidoje

Aplinkos apsaugos diena Aukštadvario regioniniame parke

2015 m. birželio 5 d. Aukštadvario regioniniame parke, kaip ir kitose Lietuvos saugomose teritorijose, buvo paminėta Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Šios šventės proga, kartu džiaugiantis ir kalendorinės vasaros pradžia, vyko aplinkosaugos renginys – žygis į Albinavą, kuriame dalyvavo visi gamtą mylintys ARP lankytojai, taip pat Aukštadvario mokyklų (Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“, Aukštadvario gimnazijos, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos) moksleiviai ir pedagogai, Trakų miškų urėdijos miškininkai.
 
V. Plegevičius taip pat pristatė ir garbius svečius – Albinavos dvaro, palivarko šeimininkus Henriką ir Vacių Mališauskus (deja, sodyba nėra išlikusi, išskyrus seną akmeninį šulinį, senovinės dūminės pirties sienas, senuosius dvaro medžius, taip pat paminklinę lentą, skirtą bajorų Mališauskų giminei).
 

D. Kurpytė: „Kaip papildyta realybė pakeis mūsų gyvenimus?”

2017-09-12
  • Puslapio administratoriai:
  • Dalius Navakauskas
  • Justas Žiūras
  • Rita Anzelma Raguckienė
  • Andrius Gudiškis
  • Ignas Brašiškis
  • Vaidotas Barzdėnas
  • Aurimas Gedminas
  • Dovilė Kurpytė
  • Šarūnas Paulikas
  • Rūta Bernotaitė
  • Justė Kareivaitė