Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU Elektronikos Fakultete pristatytas „Fanuc“ pramoninio roboto mokomasis komplektas

2017-04-12
Balandžio 12 d. VGTU Elektorinikos fakultete ŠMM ir Švietimo aprūpinimo centro grupei, kuri sudarė STEAM centrų robotikos ir informatikos laboratorijų įrangos sąrašą, buvo pristatomas automatizacijos, robotikos srityje pirmaujančios pasaulinės kompanijos „Fanuc“ pramoninio roboto mokomasis komplektas.

FANUC siūlo plačiausią pasaulyje pramoninių robotų asortimentą - virš 100 plataus panaudojimo sričių pramoninių robotų. Japonų kompanijos gaminami robotai išsiskiria naudojimo paprastumu, lengva integracija bei galimybe užtikrinti didžiausią elastingumą panaudojant sprendimus, paremtus individualiomis užduotimis.

Pristatymą padėjo įgyvendinti UAB „Elinta”, kuri yra pasirašiusi "Fanuc" įmonės atstovavimo Baltijos šalyse sutartį ir specializuojasi pramoninių robotų, galinčių pakeisti sunkų fizinį ar mechaninį darbą dirbančius žmones pramonės srityje, importo, diegimo, pritaikymo ir pardavimo srityse Lietuvoje. Pramoninio roboto mokomojo komplekto veikimą demonstravo "Elinta" technikos direktorius Aurelijus Beleckis.