Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Renginys apie IT ir ne tik: SEB paslaugų teikimo centras kartu su Vilnius Girls Code bendruomene

2017-05-23
Renginys apie IT ir ne tik:  SEB paslaugų teikimo centras kartu su Vilnius Girls Code bendruomene
Kviečiame į bendrą SEB ir VGC susitikimą. Jo metu turėsime net tris puikius pranešimus:

Inga Kazlauskienė
Full-stack programuotoja, baigusi Informatikos magistrą Vilniaus universitete. Programuoti pradėjo ir informatikos egzaminą laikė dar nė neturėdama asmeninio kompiuterio. Prieš prisijungdama prie SEB paslaugų centro, Inga dirbo su elektronikos produktais, sandėlių robotizavimu bei valstybiniame sektoriuje. Ji turi jau daugiau nei 10 metų programavimo patirties.
Ingos tikslas yra kurti švarų, saugų ir vertingą kodą; savo kalboje ji papasakos apie vieną esminių dalykų continuous delivery bei kokybiško kodo kūrimo praktikoje – Feature Toggling. Išklausę Ingą sužinosite, kaip įjungti ir išjungti kuriamus eleme...ntus ir kodėl tai reiktų naudoti. Net jei neprogramuojate, galėsite suprasti, kaip šie procesai veikia, nes bus pateikti praktiniai pavyzdžiai.

Rasa Urbanavičiūtė
Rasa ketverius metus dirbanti SEB paslaugų centre programuotoja ir domisi Agile. Ji kviečia ateiti į dirbtuves apie Chrome DevTools. Tie, kurie atsineš kompiuterį, galės išbandyti viską pristatymo metu.

Rasa Činčytė-Balkė:
„Investuok Lietuvoje“ vyr. projektų vadovė, dirba su Lietuvą savo ateities produktų kūrimui pasirinkusiomis užsienio įmonėmis. Tikra futuristė mėgėja, prieš prisijungdama prie „Investuok Lietuvoje“ technologijų komandos, ji gilinosi į informacinės visuomenės ir inovacijų problematiką EY verslo konsultacijų skyriuje, mokėsi Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje bei Italijoje. Rasa įsitikinusi, kad užsienio investuotojų tikėjimas Lietuvos talentais ir ateities darbo rinkos tendencijos leis prie programų kodų pamatyti vis daugiau moterų. Kodėl? Apie tai ir pakalbėsime.

Kalba: lietuvių
Vieta: Balčikonio g. 9 (Delta pastatas), 1 a., Busy Beet erdvė
Laikas: 19:00-21:00 (Durys atidaromos 18:30)
Įėjimas: Laisvas, bet prašome užsiregistruoti