Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Vyksta papildomas priėmimas į išlyginamąsias ir papildomąsias studijų programas

Vyksta papildomas priėmimas į išlyginamąsias ir papildomąsias studijų programas

2017-07-25
Vyksta papildomas priėmimas į išlyginamąsias ir papildomąsias studijų programas
Nuo 2017 m. liepos 25 d. iki rugpjūčio 30 d. vyksta papildomas priėmimas į likusias laisvas išlyginamųjų ir papildomųjų studijų programų vietas. Prašymų registravimas ir sutarčių pasirašymas vyksta Vilniaus Gedimino technikos universiteto Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centre.

Atvykstant registruoti prašymą ir pasirašyti studijų sutartį būtina turėti diplomo ir priedėlio orginalus, asmens tapatybės kortelę/pasą ir jo kopiją.

Studijų sutartis bus pasirašoma tik sumokėjus registracijos studijoms įmoką. Registracijos įmoką galima apmokėti universitete (internetinės bankininkystės pagalba) arba banko ir Lietuvos pašto skyriuose.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro adresas: VGTU Saulėtekio rūmai, I korpusas, 204a kab., Saulėtekio al. 11, Vilnius.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbo laikas:
  • pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8 val. iki 16.45 val.
  • penktadieniais nuo 8 val. iki 15.30 val.
  • šeštadieniais nuo 9 val. iki 13 val.