Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

2017-07-03
Papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas
Informuojame, kad nuo 2017 m. birželio 26 d. iki  rugpjūčio 14 d.  dienos (įskaitytinai) bus priimamos papildomos studentų paraiškos socialinei stipendijai gauti. Elektroninę paraišką Fondui šiuo laikotarpiu pateikti galės visi, kuriems socialinė stipendija nebuvo skirta pagrindinio priėmimo metu. Papildomo paraiškų priėmimo metu socialinės stipendijos skiriamos ne nuo semestro pradžios, o likusiai semestro daliai.
(Socialinė stipendija SS 2017 m. pavasario semestras papildomas priėmimas_ birželis-rugpjūtis)

Socialinės stipendijos yra teikiamos studentams, kurie atitinka vieną iš šių kriterijų:
  • yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  • turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  • yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Socialinės stipendijos dydis 123,50 eurų per mėnesį.

Informaciją galima rasti adresu www.vsf.lt arba tel. 85 2647153, el. paštu viktorija.vigeliene@vsf.lt