Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kvietimas studentams lavinti anglų kalbos žinias

Kvietimas studentams lavinti anglų kalbos žinias

2017-08-07
Kvietimas studentams lavinti anglų kalbos žinias
Brangūs studentai,

Maloniai kviečiame Jus registruotis į anglų kalbos lavinimo pamokas nemokamai!
Mūsų įmonė organizuoja kasmetinius CELTA kursus (daugiau galite pasiskaityti http://www.sih.lt/index.php?cid=30250), kurie yra skirti anglų kalbos mokytojų kvalifikacijai kelti. Šiuose kursuose svarbus yra ne tik teorinis pagrindas, tačiau ir praktiniai užsiėmimai. Šiems užsiėmimams yra reikalingos dvi studentų grupės – A1.3 lygio ir B1 lygio.

Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo 4 iki 29d.d., KASDIEN nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 16.00-18.00val. (apytiksliai).
Jeigu atitinkate reikalingą anglų kalbos lygį ir galite įsipareigoti vaikščioti į pamokas kasdien, maloniai kviečiame Jus registruotis el. paštu guste@sih.lt.
Užsiėmimų vieta: Soros International House, Konstitucijos pr. 23 A, trečias aukštas.
Kilus klausimams prašome kreiptis el paštu: guste@sih.lt.

Laukiame Jūsų registracijų!