Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija IT AKADEMIJA@SWEDBANK KVIEČIA TAVE SUŽINOTI, IŠGIRSTI IR PRISIJUNGTI!

IT AKADEMIJA@SWEDBANK KVIEČIA TAVE SUŽINOTI, IŠGIRSTI IR PRISIJUNGTI!

2017-11-02
IT AKADEMIJA@SWEDBANK KVIEČIA TAVE SUŽINOTI, IŠGIRSTI IR PRISIJUNGTI!

Labas!

Esi girdėjęs apie IT Akademiją@Swedbank? Šiek tiek apie ją žinai, bet nori sužinoti daugiau? Užduoti tau rūpimus klausimus? Sužinoti kaip kas kada?

Kviečiame tave atvykti į IT Akademijos pristatomąjį renginį lapkričio 7 dieną 14 val. Konstitucijos pr. 20A, Didžiojoje auditorijoje! Renginio metu ne tik susitiksi su Akademijos programos vadovais bei komanda, plačiau sužinosi apie IT Akademijos programą, ką jos metu mokosi studentai, bet ir sužinosi daugiau apie IT „Swedbank“ departamentą, kuo mes gyvename, kokie žmonės pas mus dirba, kaip atrodo mūsų darbo diena, mūsų karjeros galimybės bei išgirsi buvusių studentų, kurie pas mus dirba mintis, patirtis.

Pasižymėk dieną kalendoriuje ir spausk „dalyvausiu“ facebook renginyje čia – lauksime tavęs renginyje! Registracijos į renginį nėra, reikia tik tavo paspaudimo „dalyvausiu“, renginys nemokamas.

Daugiau informacijos apie IT Akademiją bei registracijos anketą į Akademiją rasi čia.