Elektronikos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Atvira Bart van der Mark paskaita „What’s next and how Artificial Intelligence (AI) and Machine Learning (ML) fit in to this journey“

2017-11-29
Kviečiame registruotis į atvirą Bart van der Mark paskaitą. „What’s next and how Artificial Intelligence (AI) and Machine Learning (ML) fit in to this journey“, kuri vyks lapkričio 30 d. 10:30 VGTU SRA I 03, Saulėtekio al.

Paskaitos tema:

Per 2016 ir 2017 m. Robotinis procesų automatizavimas (RPA) sparčiai augo, ir, panašu, kad šis augimas tęsis dar keletą ateinančių metų, todėl daugeliui kompanijų jau dabar įdomu, kas vyks toliau ir kaip gali būti naudojamas dirbtinis intelektas (DI) bei mašininis mokymasis (ML).
Dažniausiai užduodami klausimai: "kokie pagrindiniai skirtumai tarp RPA ir dirbtinio intelekto (DI)?", "kokios DI dalys bei procesai jau yra pagrįsti ir kokie yra tik mitai", "kuriose srityse organizacijos jau taiko DI?" ir "pagrindiniai DI pliusai ir minusai"?.

Visus atsakymus sužinosime jau lapkričio 30 d. Bart van der Mark sesijoje.

Registracija ČIA.